ویژگی ها و قابلیتها اردو 4 قلبی گل

شاید شما هم خیلی نام اردو خوری یا ظرف اردو خوری را شنیده باشید اما معنای آن چیست؟ و کاربرد ظرف اردوخوری چیست؟

با آیدا مارکت همراه باشیم تا جواب این سوال را بگیریم.

اردو یا اردور در واقع همان پیش غذای خودمان است که در فرانسوی به آن اردو (Hors d'oeuvre) می گویند. پیش غذا را قبل از غذای اصلی سرو می کنند و اندازه و حجم آن کمتر از غذای اصلی است و گاهی بجای قاشق و چنگال با دست خورده می شود.

نکته مهمی که نباید فراموش کنید استفاده صحیح از ظروف اردوخوری مناسب است. متناسب با نوع پیش غذای طبخ شده ظرف مناسب را هم برگزینید.

فراموش نکنید اولین چیزی که در هنگام سرو غذا به چشم مهمان ها می آید، ظروف پذیرایی شما و همچنین تزیین غذاست که مهمان ها را تشویق به امتحان کردن مزه آن می­کند. حتی اگر ساعت ها در آشپزخانه زحمت بکشید، اما این نکته را از یاد ببرید زحمات شما به کلی بی فایده خواهد بود. متفاوت و خاص بودن سبک پذیرایی شما مهم ترین نکته در ماندگار کردن مهمانی های شماست.

فروشگاه اینترنتی آیدا مارکت، با ارائه انواع مختلف اردوخوری، شما بانوی خوش سلیقه را یاری می کند تا لحظاتی خاطره انگیز را برای مهمانان خود به یادگار بگذارید.

اردوخوری قلب چهارتایی به شکل گل، از بهترین مدل های اردوخوری موجود در بازار می باشد که با توجه به طراحی بسیار زیبای ظاهری، تعداد مناسب پیاله ها و دسته ای که به آن متصل است، زیبایی و کاربرد منحصر به فردی به ارمغان آورده است.

 

نمایش بیشتر بستن